Kodėl ENIGMA?

PRIEŠISTORĖ
Enigma mašina – antrojo pasaulinio karo technologinis stebuklas

Enigma – aparatas panašus į senovinę rašomąją mašinėlę. Ją 1918 metais išrado vokiečių inžinierius Arturas Šerbiusas.
Antrojo pasaulinio karo metu  Vokietijoje Enigmos mašina buvo pagrindinė kodavimo priemonė, skirta užšifruoti ir iššifruoti slaptus tekstus.

 

Nepaisant to, kad  su šiuolaikiniais kompiuteriais ir internetu  dokumentų iššifravimo procesas yra gerokai paprastesnis nei anksčiau, vis dar yra likę labai daug neiššifruotų žinučių, kurios buvo užkoduotos su šia mašina.

 

DABARTIS:
Enigma mašina – unikali priemonė uždirbti iš valiutų kursų pokyčio

Bet kuriam naujokui suprasti valiutas, o tuo labiau uždirbti iš įvairių valiutų kainų skirtumų dažnai yra tiesiog neįmanoma užduotis. 

Dėl to sukūrėme specialią programą, kuri išanalizuoja daugybę rinkos duomenų ir pateikia prognozes, kaip keisis valiutos kaina. Naudodami šią išskirtinę informaciją Jūs ne tik būsite greitesni, nei visi kiti finansų „žaidimo“ dalyviai, bet ir ženkliai papildysite savo piniginę.

Mes, programos autoriai, pasistengėme,  kad čia pateikiama informacija būtų kuo paprastesnė ir aiškiai suprantama kiekvienam.
Kadangi mūsų programa leidžia paprastai ir greitai iššifruoti sudėtingus valiutų kainų dėsnius, pavadinome ją ENIGMA – ta, kuri atskleidžia paslaptis…
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *